preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
Razno

Izbor top pjesmi mjeseca!

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Internet stranica knjižnice


Kalendar
« Lipanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 163969
Ovaj mjesec: 2573
Ovaj tjedan: 333
Danas: 150
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:50 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:50 - 10:35

4. SAT   10:40 - 11:25

5. SAT   11:30 - 12:15

6. SAT   12:20 - 13:05

 

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2021
Autor: Siniša Topić, 17. 3. 2021.

Na Županijskom natjecanju u informatici održanom 3. ožujka 2021. u osnovnoj školi ”Dr. Andrija Mohorovičić” sudjelovalo je 88 učenika u pratnji 43 mentora  iz 34 osnovne škole iz čitave Primorsko-goranske županije.

Učenici su se natjecali u četiri kategorije – Logo, Algoritmi, Digitalne kompetencije i Osnove informatike.


Natjecanje koje se održavalo tijekom cijelog dana, otvorila je Astrid Massari, ravnateljica matuljske osnovne škole koja je okupljenim natjecateljima i njihovim mentorima zaželila puno uspjeha.

Našu školu su predstavljali učenici Mario Rigatti 7.b i Mihael Brčić 6.a.

Mario Rigatti je osvojio 2.mjesto u kategoriji Logo.
Mihael Brčić je u kategoriji Algoritmi zauzeo 7.mjesto.

Rezultati po kategorijama (više na sjedištu natjecanja):

LOGO

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Vanja Petropoli

5

Osnovna škola "Kantrida" Rijeka

2

Danijel Ćelić

5

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

3

Bruno Gregur

5

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Patrik Klovar Lukarić

6

Osnovna škola "Kozala" Rijeka

2

Marta Ljubić

6

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

3

Iva Laštro

6

Osnovna škola "Nikola Tesla" Rijeka

3

Josip Šebelja

6

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

 

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Svebor Stublija

7

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

2

Mario Rigatti

7

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

2

Mia Žužić

7

Osnovna škola Malinska - Dubašnica

3

Domagoj Massari

7

Osnovna škola Kostrena

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Borna Čizmarević

8

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

2

Marin Kupanovac

8

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

3

Luka Ivanov

8

Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka

 

 

 

ALGORITMI

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Mihael Blažina

5

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

1

Ani Knez

5

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

2

Tin Horvat

5

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Josip Šebelja

6

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

1

Mak Šolaja

6

Osnovna škola "Brajda" Rijeka

2

Patrik Klovar Lukarić

6

Osnovna škola "Kozala" Rijeka

3

Iva Laštro

6

Osnovna škola "Nikola Tesla" Rijeka

 

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Domagoj Massari

7

Osnovna škola Kostrena

1

Svebor Stublija

7

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

2

Maj Toman

7

Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Borna Čizmarević

8

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

2

Marin Kupanovac

8

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

 

DIGITALNE KOMPETENCIJE

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Ante Segulin Štambuk

5

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

2

Bruno Ružić

5

Osnovna škola Jurja Klovića

3

Venio Jelušić

5

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Josip Šebelja

6

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

2

Paula Ninković

6

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

3

Erik Skender

6

Osnovna škola "Sveti Matej" Viškovo

 

OSNOVE INFORMATIKE

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Luka Zulian

7

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

2

Niobio Grubešić

7

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

3

Tibor Požgaj

7

Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Ivan Padjen

8

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

2

Nino Spinčić

8

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

3

Karlo Ahel

8

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju