preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
Tražilica
e-Dnevnik

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 131445
Ovaj mjesec: 6039
Ovaj tjedan: 174
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:50 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:50 - 10:35

4. SAT   10:40 - 11:25

5. SAT   11:30 - 12:15

6. SAT   12:20 - 13:05

 

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Raspored informacija

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE

U ŠK. 2019./ 2020. GODINI

 

Termini za individualne informativne razgovore s razrednikom / razrednicom u matičnoj i područnim školama su:

Razredna nastava – Matična škola Matulji 

Ime i prezime učitelja/ice

Razredni odjel

Vrijeme primanja roditelja

Mjesto primanja roditelja

Prijepodnevna smjena

Poslijepodnevna smjena

Mirjana Ivaničić

1.A

Utorak 9:45

Utorak 17

Kabinet RN

Dunja Krnjatić

1.B

Utorak 10:50

Utorak 16:30

Kabinet RN

Alenka Boras Mandić

2.A

Ponedjeljak 8:50

Srijeda 16:10

Kabinet RN

Dorijana Mavar

2.B

Ponedjeljak 10:50

Srijeda 17

Kabinet RN

Blaženka Matek

3.A

Utorak 9:45

Utorak 15:20

Kabinet RN

Željka Šac

3.B

Ponedjeljak 13:30

Srijeda 17

Kabinet RN

Sanja Filičić

4.A

Srijeda 8:50

Ponedjeljak 16:10

Kabinet RN

Angelina Tuliak

4.B

Četvrtak10:50

Ponedjeljak 17

Kabinet RN

 

Predmetna nastava: Matična škola Matulji

Ime i prezime učitelja/ice -

razrednika/ice

Razredni odjel

(R.O razrednika označen je zatamnjenim (boldanim) slovima)

Predmet

Vrijeme primanja roditelja

Mjesto primanja roditelja

Prijepodnevna smjena

Poslijepodnevna smjena

Goran Grbac

5.A

5,6,7,8 ABC

TK

Srijeda 9:45

Srijeda 17:50

Kabinet

TK

Silvija Polak Mance

5.B

5B 6C 7C 8C

HJ

Četvrtak 17

Srijeda 17

Kabinet HJ

Koraljka Boršić Sanković 

5.C

5,6,7,8 ABC

LK

Srijeda 9:45

Srijeda 16:10

Kabinet LK

Tina Bošković Sertić

6.A

3AB 6ABC 8AB

EJ

Petak 10:50

Petak 16:10

Kabinet stranih jezika

Denis Modrić

6.B

8A 6ABC

MAT

 

Četvrtak 10:50

 

Četvrtak 16:10

Kabinet MAT

Gordana Begić

6.C

6ABC 7ABC 8ABC

BIO, PRI

Petak 16:10

Srijeda 16:10

Kabinet BIO/KEM

Jasna Miškulin -Nemeth

7.A

7AB 5AC

HJ

Četvrtak 9

Četvrtak 17

Kabinet HJ

Jelena Vrkljan

7.B

4AB 7AB 5ABC

EJ

Četvrtak 11

Četvrtak 15:10

Kabinet

 stranih jezika

Elizabeta Borovina

7.C

5ABC 7C

MAT

Srijeda 13:30

Srijeda 17:50

Kabinet MAT

Lovorka Benvin

8.A

6AB 8AB

HJ

Petak 8:45

Utorak 18:30

Kabinet HJ

Ivana Herman

8.B

4AB 4R 4J 5,6,7,8 ABC

GK

Utorak 11:00

Utorak 18:30

Kabinet GK

Ira Copić Bosnić

8.C

7AB 8BC

MAT

Četvrtak 8:50

 Četvrtak 14:20

Kabinet MAT

Dario Abram

1234J 1AB 2AB 7C 8C

EJ

Ponedjeljak 8:50

Ponedjeljak 14:20

Kabinet

stranih jezika

Tanja Turudić

1234R 8ABC

EJ, INF

Srijeda 10:50

Srijeda 15:20

Zbornica

Sonja Petranović Škarica

7ABC 8ABC

FIZ

Ponedjeljak 9:45

Ponedjeljak 15:20

Kabinet MAT/FIZ

Antonio Perić

5ABC

PRI

Utorak 12:30

Utorak 17:50

Kabinet BIO/KEM

Martina Horvat

7ABC 8ABC

KEM

Utorak 12:30

Četvrtak 17:50

Kabinet BIO/KEM

Helena Miljević Pavić

5,6,8 ABC

7C

POV

Četvrtak 8:50

Srijeda 15:20

Kabinet POV

Maja Mishaze

7AB

POV

Srijeda 11:40

Srijeda 12:30

Kabinet POV

Tea Kos

5,6,7,8 ABC

GEO

Srijeda 10:50

Srijeda 16:10

Kabinet GEO

Ronald Ribarić

5,7,8 ABC 6AB

TZK

Srijeda 10:50

Utorak 14:20

Zbornica

Adam Režić

6C

TZK

Ponedjeljak 8:45

Ponedjeljak 14:15

Zbornica

Siniša Topić

5,6,7 ABC

INF

Srijeda 11:40

Utorak 11:40

Kabinet INF

Marija Keškić

5,7 ABC 2,3 AB

VJ

Petak 13:15

Ponedjeljak 13:15

Zbornica

Klara Labinac

1-4 R 1,4 AB 6ABC

VJ

Srijeda 12:30

Srijeda 15:20

Zbornica

Hrvoje Mišić

8ABC

VJ

Četvrtak 10:50

Ponedjeljak 14:20

Zbornica

Barbara Fatur Juretić

4AB-R-J

5,7 ABC 8C

TJ

Ponedjeljak 12:30

Petak 14:20

Kabinet

stranih jezika

Adriana Belasić

6ABC

8AB

TJ

Četvrtak 12:30

Četvrtak 13:30

Kabinet

stranih jezika

Andrea Šlosar

5,6 A 8 AC

SLO

Petak 10:30

Petak 13:30

Kabinet

stranih jezika

Zlatan Kupčak

1-4 J

VJ

srijeda 11:40

srijeda 11:40

PŠ Jušići

Područna  škola Jušići

Ime i prezime učitelja/ice

Razredni odjel

Termin za primanje roditelja

Jutarnja smjena

Poslijepodnevna smjena

Barbara Jurišević

1. razred

Srijeda 10

Prva srijeda u mjesecu 16

Boženka Zorić

2. razred

Srijeda 12:30

Prva srijeda u mjesecu 16

Melita Stambulić

3. razred

Petak 10:50

Zadnji četvrtak u mjesecu 17:30

Koraljka Strčić

4. razred

Srijeda 8:50

Prva srijeda u mjesecu 16

Područna  škola Rukavac

Ime i prezime učitelja/ice

Razredni odjel

Termin za primanje roditelja

Jutarnja smjena

Poslijepodnevna smjena

Marijana Jukić Brozić

1. razred

Srijeda 10:45

Prvi četvrtak u mjesecu 17

Nataša Jedriško Širola

2. razred

Petak 8:50

Zadnji četvrtak u mjesecu 17

Nada Plazibat

3. razred

 

Četvrtak 8:50

Prvi četvrtak u mjesecu 17:30

Dragutin Lakić

4. razred

Srijeda 10:45

 

Zadnja srijeda u mjesecu 17

Individualni razgovori s učiteljima održavaju se u navedenim terminima uz prethodnu najavu na e-mail.




preskoči na navigaciju