preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
Razno

Izbor top pjesmi mjeseca!

 

 

 

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Internet stranica knjižnice


Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 176217
Ovaj mjesec: 4427
Ovaj tjedan: 341
Danas: 341
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:50 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:45 - 10:30

10.30 - 10.45 VELIKI ODMOR

4. SAT   10:50 - 11:35

5. SAT   11:40- 12:25

6. SAT   12:30 - 13:15

7.SAT    13.30 - 14.15

8.SAT    14.20 - 15.05

9.SAT    15.10 - 15.55

 

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan škole 16.06.2021.
Autor: Vjekoslav Kiš, 17. 6. 2021.

Danas je u OŠ "dr. Andrija Mohorovičić" bilo posebno svečano.

Nakon duge školske godine koja je protekla u neuobičajenom ritmu, prvi put slavimo Dan škole i dodijeljujemo školski oskar "Mudru sovu" u novoizgrađenom prostoru škole.

 

 


Promijenile su se mnoge školske navike, počelo je novo normalno vrijeme u kojem nema školskog zvona, u kojem nema školskih odmora, vrijeme praznih hodnika bez dječjeg smijeha i igre.

Vrijeme je to šarenih maskica, nastave na daljinu, vrijeme teamsa, zooma i vibera.

Svi su izleti i svi izlasci iz škole ostali u uspomenama, utihnule su priredbe i natjecanja.

I u ovo novo normalno vrijeme naši su učenici, zajedno sa svojim mentorima, uspjeli postići izvrsne rezultate na svim razinama natjecanja.

Zato smo odlučili nagraditi ih današnjom svečanošću kako bi im pokazali svoju podršku i divljenje.

 

Nagrađeni mentori:

Tea Kos, Denis Modrić, Silvija Polak Mance, Gordana Begić, Ivana Herman i Siniša Topić.

Nagrađeni učenici:

1. Razredi: Mia Jerković, Paula Babić, Mark Bosnić, Mateo Luković

2. Razredi: David Rajačić, Linda Palmić, Zora Voštić, Monika Dražul

3. Razredi: Filip Turković, Dominik Nedoh, Enrico Škrlj, Meri Rubinić

4. Razredi: Altea Turina, Christian Pros, Patricia Blažević, Lana Kukurin

Hrvatski  jezik - Neva Rubeša, 9. Mjesto u županiji

Natjecanje lik - Katja Topić, 1.mjesto u županiji

Europa u školi – likovni izričaj – Leona Kruljac i Laura Stopar – pozvani na državno natjecanje

Europa u školi – glazbeni izričaj – Fran Barjaktarić, Katja Šop, Vita Smokrović, Sara Ostojić, Ana Spinčić, Lea Kezele – 1. Mjesto na državnom natjecanju

Geografija – Vid Tomić, 10. Mjesto u županiji

Biologija – Petra Šepinski, 6. Mjesto u županiji

Erste plava liga  - Dario Toto, Petra Kolak – trčanje na 600 m i bacanje kugle – 2. Mjesto u županiji

Informatika - Mario Rigatti, 2. mjesto u županiji

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju