preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
Razno

Izbor top pjesmi mjeseca!

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Internet stranica knjižnice


Kalendar
« Lipanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 163969
Ovaj mjesec: 2573
Ovaj tjedan: 333
Danas: 150
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:50 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:50 - 10:35

4. SAT   10:40 - 11:25

5. SAT   11:30 - 12:15

6. SAT   12:20 - 13:05

 

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Uspjesi naših učenika na županijskim i državnim natjecanjima u školskoj godini 2020./2021.
Autor: Vjekoslav Kiš, 18. 5. 2021.

Naši su učenici u ovoj izazovnoj školskoj godini postigli uspjehe vrijedne spomena na brojnim županijskim i državnim natjecanjima. Ovim putem još jednom izražavamo pohvale našim učenicima i njihovim mentorima.


  • 2. mjesto na državnom natjecanju za učenike i mladež Europa u školi

Učenici: Fran Barjaktarić, Lea Kezele, Sara Ostojić, Ana Spinčić, Vita Smokrović, Katja Šop 7.b

Mentorica: Ivana Herman

  • 10. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije

Učenik: Vid Tomić 5.a

Mentorica: Tea Kos

  • 2. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike

Učenik: Vanja Perman 7.a

Mentorica: Denis Modrić

  • 9. mjesto na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika

Učenica: Neva Rubeša 7.a

Mentorica: Silvija Polak-Mance

  • 1. mjesto na županijskom natjecanju likovne kulture

Učenica: Katja Topić 8. a

  • Među prvih 20 na županijskom natjecanju likovne kulture

Učenici: Patrik Perčić, Gabrijel Marčinković 5. a

Radovi poslani na Europa u školi 2021. (državno natjecanje)

Učenice: Laura Stopar 6.c, Leona Kruljac 5.b

Mentorica: Koraljka Boršić Sanković

  • 6. mjesto na županijskom natjecanju iz biologije

Učenica: Petra Šepinski 8.a

  • 6. mjesto na županijskoj razini natjecanja Čitanjem do zvijezda

Učenice: Andrea Jurinović 7.b, Tara Marmilić 6.b, Isabelle Mandrapa 7.a

Mentori: Silvija Polak-Mance, Vjekoslav Kiš

  • 2. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike - Logo

Učenik: Mario Rigatti 7.a

  • 7. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike - Algoritmi

Učenik: Mihael Brčić 6.a

Mentor: Siniša Topić

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju