preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Login
e-Dnevnik

E-građanin:

e-Građanin: kako se prijaviti?

Sigurniji internet

 

 

Brošura o e-nasilju:

Jesmo li naivci?

Knjižnični katalog

Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 2. 2017.

Ukupno: 119855
Ovaj mjesec: 1284
Ovaj tjedan: 650
Danas: 2
Anketa
Kakav bi oblik vrednovanja u nastavi želio?





Korisni linkovi
Raspored zvonjenja

PRIJE PODNE

ULAZ U ŠKOLU u 7:50

1. SAT   08:00 - 08:45

2. SAT   08:50 - 09:35

9:35 - 9:45 ODMOR ZA MARENDU U UČIONICI

3. SAT   09:45 - 10:30

VELIKI ODMOR

ODMOR TRAJE 20 MIN

ULAZ U ŠKOLU u 10:45

4. SAT   10:50 - 11:35

5. SAT   11:40 - 12:25

6. SAT   12:30 - 13:15

POSLIJE PODNE

ULAZ U ŠKOLU u 13:20

1. SAT 13:30 - 14:15

2. SAT 14:20 - 15:05

VELIKI ODMOR

ODMOR TRAJE 15 MINUTA

3. SAT 15:20 - 16:05

4. SAT 16:10 - 16:55

5. SAT 17:00 - 17:45

6. SAT 17:50 - 18:35

Hrabri telefon

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2020
Autor: Siniša Topić, 25. 2. 2020.

Objavljeni su službeni rezultati županijske razine natjecanja u informatici. Na Županijskom natjecanju u informatici održanom 14. veljače 2020. u osnovnoj školi ”Dr. Andrija Mohorovičić” sudjelovali su učenici 23 osnovne škole iz čitave Primorsko-goranske županije, na kojem je svoje znanje pokazalo 88 učenika.

Učenici su se natjecali u pet kategorija – Programski jezik Logo, Algoritmi, Digitalne kompetencije, Osnove informatike i Razvoj softvera.


Natjecanje, na kojem su sudjelovali informatičari osnovnoškolskog uzrasta iz čitave Primorsko – goranske županije, održavalo se tijekom čitavog dana i završilo je u kasnim popodnevnim satima.

Natjecanje je otvorila Astrid Massari, ravnateljica matuljske osnovne škole koja je okupljenim natjecateljima i njihovim mentorima zaželila puno uspjeha.

Našu školu su predstavljali učenici Andrea Jurinović 6.b, Mario Rigatti 6.b, Erik Mikšič 8.a i Anja Žiganto 8.b.

Erik Mikšič je osvojio 2.mjesto u tri kategorije Logo, Algoritmi te Osnove informatike. 
Anja Žiganto je u kategoriji Osnove informatike zauzela 9.mjesto.
Mario Rigatti je u kategoriji Logo osvojio 4.mjesto, a u kategoriji Algoritmi 5. mjesto.
Andrea Jurinović je u kategoriji Algoritmi osvojila 7.mjesto.

Rezultati po kategorijama (više na portalu infokupa):

LOGO

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Patrik Klovar Lukarić

5

Osnovna škola "Kozala" Rijeka

2

Mak Šolaja

5

Osnovna škola "Brajda" Rijeka

3

Marta Ljubić

5

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Svebor Stublija

6

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

2

Domagoj Massari

6

Osnovna škola Kostrena

3

Elena Lenac

6

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

3

Mia Žužić

6

Osnovna škola Malinska - Dubašnica

 

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Marin Kupanovac

7

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

2

Borna Čizmarević

7

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Jakov Celin

8

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

1

Roko Gulić

8

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

1

Katarina Lesica

8

Osnovna škola Malinska - Dubašnica

2

Erik Mikšič

8

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

2

Ivan Gabriel Šemper

8

Osnovna škola "Nikola Tesla" Rijeka

3

Iva Miculinić

8

Osnovna škola "Čavle"

 

 

ALGORITMI

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Sanjin Vlašić

5

Osnovna škola "Nikola Tesla" Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Mateo Bembić Drašković

6

Osnovna škola "Brajda" Rijeka

2

Toma Mrle

6

Osnovna škola "Čavle"

3

Maj Toman

6

Osnovna škola "Milan Brozović" Kastav

 

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Borna Čizmarević

7

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

2

Marin Kupanovac

7

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

3

Ivan Padjen

7

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Jakov Celin

8

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

2

Roko Gulić

8

Osnovna škola "Zamet" Rijeka

2

Erik Mikšič

8

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

3

Borna Janežić

8

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

 

DIGITALNE KOMPETENCIJE

5.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Karla Milošević

5

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

2

Bruno Donadić

5

Osnovna škola "Trsat" Rijeka

3

Sara Bilen

5

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

 

6.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Matija Veselić

6

Osnovna škola Kraljevica

2

Paolo Barbarić

6

Osnovna škola "Eugen Kumičić" Rijeka

3

Ira Budić

6

Osnovna škola "Turnić" Rijeka

 

OSNOVE INFORMATIKE

7.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Ivan Padjen

7

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

2

Nino Spinčić

7

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

3

Buga Toljanić

7

Osnovna škola Podmurvice Rijeka

 

8.razred

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Karlo Brkić

8

Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica

2

Erik Mikšič

8

Osnovna škola "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

3

Simon Seifert

8

Osnovna škola "Fran Franković" Rijeka

 

RAZVOJ SOFTVERA

Rang

Ime

Razred

Škola

1

Dorijan Leš

7

Osnovna škola "Petar Zrinski" Čabar

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju